logo klubu

Licencje Polskiego Związku Szachowego 2021 - wymóg!

Lubelski Klub Szachowy zachęca wszystkich swoich członków - zawodników i Tych którzy grają w turniejach o wyrobienie licencji szachowej Polskiego Związku Szachowego. Nawet po zakończeniu okresu zamknięcia licencje się przydadzą do uczestnictwa we współzawodnictwie sportowym w szachach. Koszt licencji 30zł. Dane do przelewu: Lubelski Klub Szachowy ul. Biernata z Lublina 20/3, 20-465 Lublin, (adres wyłącznie do korespondencji) Nr konta: 89 2030 0045 1110 0000 0281 9360 Proszę o nieodkładanie tej czynności na ostatnią chwilę, gdyż będzie to wymóg dla wszystkich rozpoczynających przygodę z szachami! W przypadku pytań tel. 604-084-134 Zbigniew Pyda. Proszę o wypełnienie wniosku o podpisanie i przesłanie skanu na adres e-mail klubowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Bardzo proszę o udostępnianie tego postu między rodzicami i uczestnikami naszych zajęć i zawodów szachowych! Druk do pobrania: 
http://pliki.pzszach.pl/docs/druki/rejestracyjne/formularz_licencyjny_zawodnika_trenera_s%C4%99dziego.pdf
Osoby nie biorące aktywnego udziału w życiu szachowym (sporadycznie) wypełniają druk rejestracyjny do Lubelskiego Klubu Szachowego zaznaczyć że żadnej umowy nie ma. Druk do pobrania:  http://pliki.pzszach.pl/docs/druki/rejestracyjne/formularz_rejestracyjny_zawodnika.pdf
Potrzebne do wypełnienia licencji. Żadnych kosztów ani obowiązków to nie rodzi, ale formalność wymagana zwłaszcza teraz. Opłata dla nich to 50zł łącznie.
 

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Zajęcia sekcji szachowej: Poniedziałek i Piątek
godz.17,00-20,00
Al. Piłsudskiego 22 (świetlica MOSiR, stadion LA)
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.