logo klubu

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04-13.09.2020.PORONIN

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04-13.09.2020 PORONIN. Piękne zwycięstwo drużyny LKSz Lublin na zakończenie w dziewiątej rundzie 4,0 - 2,0, zwycięstwa odnieśli Marcin MĄKA , Piotr POLKOWSKI, zremisowali Zbigniew PYDA, Michał MIROSŁAW. Paweł PANAS oraz Weronika FRĄCŻEK.
8 pkt meczowych i 26,5 pkt małych (pojedynczych zwycięstw) dało przyzwoite miejsce 24 po rozgrywkach (startowało 41 zespołów z Polski). Warto podkreślić że cała drużyna to mieszkańcy z Lublina. Liczymy że pierwszy występ w 2019 r LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin i ten aktualny 2020 to nabranie doświadczenia,i wiary we własne możliwości a rok 2021 to awans do I Ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów, Oczywiście same plany i awanse bez wzmocnienia finansowego (sponsorskiego) nie będą możliwe . Liczymy na powrót do pięknego okresu szachów w Lublinie - warto przypomnieć o dominacji w Polsce takich zespołów jak AVIA Świdnik czy MKS START Lublin (okres w którym uważano Lublin stolicą Polskich Szachów - lata 80) a później także piękny okres i medale Drużynowych Mistrzostw Polski KU AZS UMCS Lublin
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04-13.09.2020.PORONIN.
Dwa kolejne 5 i 6 mecze LKSz Lublin o których chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, piękne partie kombinacje wielkie niedoczasy ze zmiennymi ocenami tylko dlaczego my bez szczęśliwej Caissy która nam nie sprzyjała.
((Nie wiadomo, kto pierwszy utożsamił Caissę z boginią szachów. Obecnie imię bogini jest często przywoływane przez prasę szachową i sportową, także szachiści mówią, iż "Caissa im sprzyjała" (lub też nie sprzyjała)).
Natomiast jutro, gramy z drużyną ASSz Lipno Stęszew,. TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZĄ DRUŻYNĘ! Liczymy na Wasz doping i zapraszamy do oglądania transmisji on-line od godz.15,00 www.szachy.online. Chcielibyśmy aby jedyna drużyna z województwa lubelskiego w rozgrywkach DMP - II Liga Seniorów - sprawiła nam jeszcze nie jedną niespodziankę w tych trzech ostatnich rundach, a polubienia postów dodaje nam sił.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04 - 13. 09. 2020 PORONIN.
Pewne zwycięstwo 4-2 przesuwa naszą drużynę LKSz Lublin w górę tabeli o kilka miejsc. Zwycięstwa dziś odnieśli Lider drużyny Michał MIROSŁAW👏, Paweł PANAS👏, Piotr POLKOWSKI 👏oraz Marcin MĄKA👏, Gratulacje . Natomiast jutro, gramy z drużyną UKS "Pionier" Jastrzębie-Zdrój,. Cała nasza drużyna skoncentrowana na 5 meczu, wiemy że walka będzie prawdopodobnie pięciogodzinna i ostatnie niedoczasowe posunięcia mogą zdecydować o zwycięstwie w indywidualnych pojedynkach co w sumie może się przełożyć na dobry wynik drużyny. TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZĄ DRUŻYNĘ! WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY TĄ DROGĄ ZA składane GRATULACJE i miłe słowa (E-MAIL, SMS, FACEBOOK) Liczymy na Wasz doping i zapraszamy do oglądania transmisji on-line od godz.15,00.Prosimy o udostępnianie naszych postów, chcielibyśmy aby jedyna drużyna z województwa lubelskiego w rozgrywkach DMP - II Liga Seniorów - sprawiła nam jeszcze nie jedną niespodziankę, a polubienia postów i udostępnianie dodaje nam sił.
🥁"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów. 👏👏👏


DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04-13.09.2020.PORONIN.
😊Trzecia runda i walka z drużyną rozstawioną na pierwszym miejscu wg rankingu międzynarodowego podstawowego składu , dwa indywidualne remisy Weroniki FRĄCZEK z Arcymistrzynią Międzynarodową i Piotra POLKOWSKIEGO z Mistrzem Międzynarodowym i zwycięstwo Kapitana drużyny Zbigniewa PYDY nad Mistrzem Międzynarodowym okazało się nie wystarczające. Warto podkreślić że Piotr POLKOWSKI był o krok od zwycięstwa ale ostatnie ruchy przed kontrolą czasu okazały się niedokładnością i dalsze próby wyciśnięcia niestety zakończyły się tylko podziałem punktu, natomiast Weronika FRĄCZEK wg. Kapitana przeciwników stała dużo lepiej. 😍Mecz pokazał że nasza drużyna ma duże możliwości, ale niestety przegraliśmy w stosunku 2-4 co w tym przypadku pozostawiło niedosyt. Brawa dla zawodników za pięciogodzinną walkę. 👏
🤩W IV rundzie LKSz Lublin zmierzy się Rzeszowskim Klubem Szachowym. Składy drużyn tradycyjnie poznamy około godziny 13,00. Trzymamy kciuki!: Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/ godz.15,00
Prosimy o udostępnianie naszych postów, chcielibyśmy aby jedyna drużyna z województwa lubelskiego w rozgrywkach DMP - II Liga Seniorów - sprawiła nam jeszcze nie jedną niespodziankę, a polubienia postów i udostępnianie dodaje nam sił.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów. 👏👏

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04 - 13.09.2020. PORONIN
W drugiej rundzie drużyna LKSz Lublin zremisowała swój mecz – choć w żadnej pojedynczej partii nie odnotowano podziału punktu, wygraliśmy na trzech szachownicach i na trzech doznaliśmy porażek (cóż fajne partie i nie zasłużone przegrane). Pewne zwycięstwo odniósł Paweł PANAS i Piotr POLKOWSKI i z optymizmem czekaliśmy na wyniki reszty naszych zawodników. Po zmiennych pięciogodzinnych wydarzeniach na szachownicach udało się niestety uzyskać tylko jedno zwycięstwo kapitana LKSz Lublin Zbigniewa PYDY. Porażka Marcina MĄKI w wygranej już pozycji to niestety w czasie twardej gry może mieć miejsce. Brawa dla zawodników za walkę przez całą rundę, Remis i jutro czeka nas przeciwnik sklasyfikowany na 1 miejscu na liście startowej WKS Kopernik mający w swym składzie dwójkę Arcymistrzów, dwójkę Mistrzów Międzynarodowych, Mistrza FIDE i Mistrza Krajowego . Składy jak zwykle poznamy około 13,00 http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_2112/results.html…
Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/ godz.15,00. Zachęcamy do typowania wyniku drużyny no i oczywiście kto strzeli pierwszy bramki w trzecim meczu, liczymy na naszych kibiców. Prosimy o udostępnianie naszych postów, chcielibyśmy aby jedyna drużyna z województwa lubelskiego w rozgrywkach DMP - II Liga Seniorów - sprawiła nam jeszcze nie jedną niespodziankę, a polubienia postów i udostępnianie dodaje nam sił.
Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.
--------------------------------------------------------------------
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 04-13.09.2020.PORONIN
Drużyna LKSz Lublin zwycięża w pierwszym meczu dość pewnie choć po zmiennym przebiegu z drużyną UKS Ognisko Rydułtowy (małe punkty 4-2). Pierwsze indywidualne zwycięstwo w meczu dla Klubu odniosła Weronika FRĄCZEK, drugie Michał MIROSŁAW, trzecie Zbigniew PYDA kończąc jako ostatni, remisy indywidualne dla drużyny uzyskali Marcin MĄKA oraz Paweł PANAS Brawo dla całej drużyny. Liczymy na naszych kibiców ). A jutro gramy z UKS EL-TUR SP3 Bogatynia, składy poznamy około godz.13,00  http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_2112/results.html…
Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/
 Zachęcamy do typowania wyniku drużyny no i oczywiście kto strzeli pierwszy bramki w drugim meczu!
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin Dziękujemy Prezydentowi Miasta za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 

Zadanie  zakresie  wspierania
i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Gminy Lublin”.

Spotkania sekcji szachowej:
poniedziałek, piątek godz.15,30-20,30, al. Józefa Piłsudskiego 22.
Zapraszamy w 2024!
=======================================  

Spotkania i zajęcia bezpłatne! 
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.