logo klubu

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN

skok_chmielewskiego.jpg085516-logo-lublin.jpg
15.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Ostatnia runda za nami, pewne zwycięstwo,3,5 -2,5. Mogło by być wyższe, ale kolejny raz kapitan drużyny LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin Zbigniew Pyda nie znajduje wygrywających planów czy ruchów. Zwycięstwo Marcina MĄKI (jedna z najdłuższych partii ostatniej rundy) i pięć remisów Michał MIROSŁAW, Paweł PANAS, Dariusz FRĄCZEK oraz Weroniki FRĄCZEK i wcześniej w/w. Miejsce 12 na 45 zespołów z Polski po zakończeniu rozgrywek DMP II Liga.
http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html…
Podsumowanie znajdziemy zgodnie z wcześniejszymi obietnicami do końca października. Ale już teraz można podkreślić wielki sukces Drużyny - przegrane z 1, 2 i 8 drużyną, remis z 15 drużyną i pięć zwycięstw..GRATULACJE, GRATULACJE, GRATULACJE!
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.


14.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Remis w meczu, brakło trochę szczęścia. Wygrali Michał MIROSŁAW i Marcin MĄKA, zremisowali Piotr POLKOWSKI oraz Paweł PANAS. Miejsce 16 przed ostatnią rundą tak jak numer startowy wynikający z rankingu średniego drużyny. Jutro ostatnia runda dziewiąta godz.09,00. LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin będzie prawdopodobnie zdecydowanym faworytem. Wynik będzie znany około 14,00. Trzymamy kciuki za drużynę. Na podsumowanie przyjdzie czas, trzeba powiedzieć że pierwszy start drużyny bardzo udany, chociaż zawsze mogło by być lepiej. Podsumowanie jutrzejszej rundy po powrocie do Lublina. Natomiast pełne podsumowanie Drużynowych Mistrzostw Polski - II Liga Seniorów Szachowych to już do końca października znajdzie się na naszych stronach.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.
SZACHY.ONLINE


13.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN. Piękne zwycięstwo drużyny LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin w kolejnej rundzie 4,5 - 1,5, zwycięstwa odnieśli Marcin MĄKA ,Paweł PANAS, Piotr POLKOWSKI oraz Weronika FRĄCZEK, zremisował lider drużyny Michał MIROSŁAW. 8 pkt meczowych po 7 meczach i 21,5 pkt małych (pojedynczych zwycięstw) daje miejsce 18. Jutro zmierzymy się UKS SP3 Bogatynia patrząc z optymizmem na mecz. Warto podkreślić bardzo dobrą atmosferę w drużynie. Liczymy że pierwszy występ w 2019 r LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin to nabranie doświadczenia,i wiary we własne możliwości a rok 2020 to awans do I Ligi Drużynowych Mistrzostw Polski Seniorów. Oczywiście przy pomocy finansowej z kilku źródeł (obowiązkowe starty w międzynarodowych turniejach w szachach klasycznych, szybkich i błyskawicznych) liczymy że oprócz Miasta Lublin i Naszego Generalnego Sponsora SKOK im. Zygmunta Chmielewskiego ktoś dołączy/ Pomoże nam wrócić do pięknego okresu dominacji w Polsce takich zespołów jak AVIA Świdnik czy MKS START Lublin a później także KU AZS UMCS Lublin.
Zapraszamy do trzymania kciuków i oglądania transmisji on-line http://szachy.online/ godz.15,00."Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.
09.2019

12.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN.
Wynik meczu 2-4. zwycięstwo Piotra POLKOWSKIEGO (najpewniejszy punkt drużyny), remisy lidera drużyny Michała MIROSŁAWA i Dariusza FRĄCZKA, A jutro gramy z UKS Rotmistrz Grudziądz, Składy poznamy po godz.10,30.TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZĄ DRUŻYNĘ!
WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY TĄ DROGĄ ZA składane GRATULACJE i miłe słowa (E-MAIL, SMS, FACEBOOK) Liczymy na Wasz doping,.Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/ godz.15,00.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.

11.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN.
Piękne zwycięstwo 5,5 pkt do 0,5., dwa punkty meczowe i 5 plusów to bardzo ładnie przesuwa naszą drużynę LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin w górę tabeli o dziesięć pozycji.
Zwycięstwa dziś odnieśli Lider drużyny Michał MIROSŁAW, Marcin MĄKA, Piotr POLKOWSKI, Dariusz FRĄCZEK oraz kapitan drużyny Zbigniew Pyda, natomiast po pięciogodzinnej walce Weronika FRĄCZEK musiała zadowolić się podziałem punktu. Wszystkim zawodnikom wielkie gratulacje po dwóch porażkach piękne zwycięstwo drużyny. Natomiast jutro los nasz nie oszczędził, gramy z pierwszą rozstawioną drużyną z najwyższym rankingiem Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza w składzie której znajdziemy dwójkę Arcymistrzów Międzynarodowych, czwórkę Mistrzów Międzynarodowych oraz Mistrza FIDE. Cała nasza drużyna skoncentrowana na 6 meczu, wiemy że walka będzie prawdopodobnie pięciogodzinna i ostatnie niedoczasowe posunięcia mogą zdecydować o zwycięstwie w indywidualnych pojedynkach. TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZĄ DRUŻYNĘ!
WSZYSTKIM BARDZO DZIĘKUJEMY TĄ DROGĄ ZA składane GRATULACJE i miłe słowa (E-MAIL, SMS, FACEBOOK) Liczymy na Wasz doping i zapraszamy do oglądania transmisji on-line od godz.15,00.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.

10.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN.
Kolejny mecz o którym chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć, przegrana z drużyną która dodatkowo została wzmocniona zawodnikiem drużyny wicemistrza Polski tegorocznej Ekstraligi Szachowej http://www.chessarbiter.com/turni…/…/tdr_4330/card_te$7.html Arcymistrzem Szachowym na I szachownicy spowodowało że na każdej szachownicy zawodnicy drużyny z Wrocławia mieli przewagę. Walka trwała cztery godziny = pierwsze zwycięstwo Weroniki FRĄCZEK w meczu dawało szansę na jakiś lepszy wyniki. Niestety inne pojedynki po zmiennym przebiegu zakończyły się porażkami.
Jutro walczymy z drużyną Akademia Szachowa Płock http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html… i liczymy że tym razem przeważającą drużyną będzie LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin.
Wszyscy którzy chcieli by wesprzeć udział naszej drużyny LKSz Lublin mogą wpłacać środki na konto klubowe 89 2030 0045 1110 0000 0281 9360 z dopiskiem - DMP II Liga Seniorów.https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1d/1/16/1f9f2.png");">?W przypadku chęci kontaktu https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f4e7.png");">?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel do Prezesa Klubu 604-084-134.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.

09.09.2019

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN.
Trzecia runda i dotkliwa porażka, dwa indywidualne remisy lidera drużyny Michała MIROSŁAWA i Piotra POLKOWSKIEGO to wszystko co udało się nam uzyskać. LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin w IV rundzie zmierzy się z jednym z faworytów DMP drużyną VOTUM SA Polonia Wrocław który w swoim podstawowym składzie ma dwóch Arcymistrzów, dwóch Mistrzów Międzynarodowych, dwóch Mistrzów FIDE i jedną Mistrzynię FIDE. Średni ranking przeciwników o ponad 200 punktów wyższy. Trudno typować zwycięstwa, ale póki piłka w grze......https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tce/1/16/1f600.png");">?
Galeria zdjęć z III rundy https://photos.google.com/…/AF1QipP5YL0H5ShfmnHamKIUgFOLk69…
autor zdjęć Dariusz FRĄCZEK.
Składy drużyn tradycyjnie poznamy po godzinie 10,30. Trzymamy kciuki! Będzie bardzo ciężko, ale grając na czołowych szachownicach trudno jest znaleźć słabeuszy!
:Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.

 08.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN W drugiej rundzie drużyna LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin odniosła drugie zwycięstwo meczowe. Po remisach lidera drużny Michała MIROSŁAWA i kapitana drużyny Zbigniewa Pydy pewne zwycięstwo odniósł ponownie Piotr POLKOWSKI i z optymizmem czekaliśmy na wyniki reszty naszych zawodników. Po zmiennych trzygodzinnych wydarzeniach na szachownicach udało się uzyskać jedno zwycięstwo Kosmy GROCHOWSKIEGO i remis Marcina MĄKI. Porażka Weroniki FRĄCZEK w wygranej już pozycji to niestety w czasie twardej gry może mieć miejsce. Brawa dla zawodników za walkę przez całą rundę, Drugie zwycięstwo i jutro czeka nas przeciwnik z górnej półki UKS Rodło Opole. Składy jak zwykle poznamy około 10,30 http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html… . Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/ godz.15,00. Zachęcamy do typowania wyniku drużyny no i oczywiście kto strzeli pierwszy bramki w trzecim meczu, liczymy na naszych kibiców. Prosimy o udostępnianie naszych postów, chcielibyśmy aby jedyna drużyna z województwa lubelskiego w rozgrywkach DMP sprawiła nam jeszcze nie jedną niespodziankę, a polubienia postów i udostępnianie dodaje nam sił.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.?? Nasz fanpage: https://www.facebook.com/szachy.lublin/?ref=bookmarks

07.09.2019 godz.23,30
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Drużyna LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin odniosła pierwsze historyczne zwycięstwo meczowe (małe punkty 4-2) w DMP II Liga Seniorów. Pierwsze indywidualne zwycięstwo dla Klubu odniosła Weronika FRĄCZEK, drugie Piotr POLKOWSKI, trzecie Kosma GROCHOWSKI. Pierwszy remis kapitan drużyny Zbigniew Pyda natomiast drugi remis Marcin MĄKA Brawo dla całej drużyny. Liczymy na naszych kibiców :). Zdjęcia z rundy wykonane przez Dariusza FRĄCZKA https://photos.google.com/…/AF1QipN95z0M9IKiCo98C8qnU5rELSl…
A jutro gramy z KSz SKOCZEK Czerwionka-Leszczyny, składy poznamy około 10,30.  http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html… Zapraszamy także do oglądania transmisji on-line http://szachy.online/.  Zachęcamy do typowania wyniku drużyny no i oczywiście kto strzeli pierwszy bramki w drugim meczu!
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występuje pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej i udziału w DMP-II Liga Seniorów.??? Nasz fanpage: https://www.facebook.com/szachy.lublin/?ref=bookmarks


O7.09.2019r godz.12,00
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Boisko szachowe (sala gry) czeka spokojnie na zawodników.
Duże przestronne sale, rekordowa ilość 45 drużyn rozpocznie zmagania punktualnie o godz.15,00. Drużyna LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin skoncentrowana na swoim przeciwniku! Kto dziś strzeli bramki (wygra partie), zapraszamy do typowania kto wygra pierwszą historyczną partię dla Klubu w rozgrywkach DMP II Liga. Trzymamy kciuki za drużynę! 
https://www.facebook.com/szachy.lublin/

O7.09.2019r
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-5.09.2019.PORONIN
http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html…
Zaczynamy godz.15,00, z drużyną UKS 21 Podlesie II.
Trzymamy kciuki za naszą drużynę!
>?"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin", Drużyna występować będzie też pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej. 
Nasz fanpage: https://www.facebook.com/szachy.lublin/?ref=bookmarks

06.09.2019 godz.7,00
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Wszyscy którzy chcieli by wesprzeć wyjazd drużyny LKSz Lublin mogą wpłacić jakiekolwiek kwoty na konto klubowe 89 2030 0045 1110 0000 0281 9360 z dopiskiem - DMP II Liga Seniorów.?W przypadku chęci kontaktu?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel do Prezesa Klubu 604-084-134.
LKSz SKOK Chmielewskiego Lublin dziś udaje się do Poronina w składzie 1) MF Michał MIROSŁAW. 2) KM Marcin MĄKA, 3) KM Piotr POLKOWSKI, 4) KM Dariusz FRĄCZEK, 5) I+ Kosma GROCHOWSKI, 6) KM ++ Weronika FRĄCZEK i oczywiście grający kapitan drużyny MF Zbigniew Pyda. Kto dojedzie i kto zagra w kolejnych meczach będziemy na bieżąco informować.
"Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lubln", Drużyna występować będzie też pod nazwą sponsora. Dziękujemy Prezydentowi Miasta i Prezesowi SKOK Zygmunta Chmielewskiego za pomoc i wsparcie finansowe naszej działalności szachowej. ?

04.09.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Wszyscy którzy chcieli by wesprzeć wyjazd drużyny LKSz Lublin mogą wpłacić jakiekolwiek kwoty na konto klubowe 89 2030 0045 1110 0000 0281 9360 z dopiskiem - DMP II Liga Seniorów.?
W przypadku chęci kontaktu ?: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel do Prezesa Klubu 604-084-134. 
Poznaliśmy składy drużyn zgłoszonych do rozgrywek, jak wiemy drużyny zgłosiły swoich najlepszych zawodników, kto dojedzie, kto zaliczy absencję tego dowiemy dopiero na rozgrywkach. Drużyna Lubelskiego Klubu Szachowego ma dopiero 16 numer startowy. (http://www.chessarbiter.com/turnie…/…/tdr_3944/results.html… ) mimo że w swojej drużynie posiada 3 mistrzów FIDE. Zgodnie z opiniami z całej Polski będzie to najsilniejsza II Liga od początku jej rozgrywek, czołowe drużyny mogły by śmiało walczyć w Ekstralidze a na pewno liczyły by się w czołówce i awansie I Ligi.
Codzienne relacje z pobytu na naszej stronie już od piątku 06.09.2019 zaczynając od odprawy poprzez relacje z rozgrywanych meczy, oczywiście mamy nadzieję że będą to optymistyczne wiadomości. Prosimy o śledzenie strony www.szachy.lublin.pl i naszego fanpejdżu na facebooku https://www.facebook.com/szachy.lublin/.  Oczywiście dokładne szczegóły o Naszej Drużynie jeszcze przed wyjazdem!

29.08.2019
DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI W SZACHACH - II LIGA SENIORÓW 06-15.09.2019.PORONIN
Drużyna Lubelskiego Klubu Szachowego jako jedyna z województwa lubelskiego (potwierdzonych 46 drużyn) weźmie udział w tegorocznych rozgrywkach. LKSz Lublin będzie walczyć pierwszy raz w swojej historii Klubu o miejsce - pozycję w Polsce.
Zgodnie z regulaminem DMP Polskiego Związku Szachowego trzy pierwsze drużyny awansują do rozgrywek I Ligii w przyszłym roku. Czy Lubelski Klub Szachowy już w pierwszym roku będzie walczył o awans, czas pokaże. Liczymy oczywiście że udział LKSz Lublin spowoduje rozwój szachów w Lublinie i da szansę najlepszym juniorom naszego Miasta i Województwa walczyć w drużynie z Lublina.
Wszyscy którzy chcieli by wesprzeć wyjazd drużyny mogą wpłacić jakiekolwiek kwoty na konto klubowe 89 2030 0045 1110 0000 0281 9360 z dopiskiem Darowizna na działalność statutową - DMP II Liga Seniorów.
W przypadku chęci kontaktu menadżerskiego lub sponsorskiego itp. itd. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel do Prezesa Klubu 604-084-134
Trzymamy kciuki za Naszą drużynę!  Szczegóły wyjazdu i skład wkrótce.

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Lublin-is-Youth-2023.jpg  
Zadanie  zakresie  wspierania
i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Gminy Lublin”.

Spotkania sekcji szachowej:
poniedziałek, piątek godz.16,00-20,00, al. Józefa Piłsudskiego 22Zapraszamy od 08.września!
=======================================  
środa 17,00-20,00 zajęcia z projektu Budżetu Obywatelskiego 2023 - Dom Kultury "SKARPA" ul. Przytulna 4   Zapraszamy od września!
======================
Spotkania i zajęcia bezpłatne! 
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.