logo klubu

Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych - Santiago de Compostela w Hiszpanii, 03-16.XI.2018

Monika.jpgWojtek_6_runda_lubelskie_1.JPGDziś w Santiago de Compostela zakończyła się szósta z jedenastu zaplanowanych rund. W grupie chłopców do lat 10 Wojtek zdobył 3.5 z 6 możliwych do zdobycia punktów (możliwych gdyż nawet lider ma ich „tylko” 5,5). Jak dotychczas wygrane z reprezentantami Węgier, Kanady i Sri Lanki, remis z Amerykaninem oraz przegrane z z reprezentantami Niemiec i Rosji. Warto odnotować, że CM Emrikian, Aren z którym Wojtek zremisował w ubiegłym roku zdobył tytuł mistrza świata do lat 8 w Brazylii.

Monika w grupie dziewcząt do lat 8 pokonała Kubankę, Hiszpankę i Litwinkę przegrywając z zawodniczkami z Indii, USA oraz Białorusi. Na mistrzostwach świata walka o każdy punkt jest bardzo ciężka, a nasi zawodnicy walczą o nie zacięcie. Partie, zwłaszcza Wojtka, który kończy gdy większość już zakończyła swoje zmagania trwają najczęściej po ponad cztery godziny.

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Lublin-is-Youth-2023.jpg  
Zadanie  zakresie  wspierania
i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Gminy Lublin”.

Spotkania sekcji szachowej:
poniedziałek, piątek godz.16,00-20,00, al. Józefa Piłsudskiego 22Zapraszamy od 08.września!
=======================================  
środa 17,00-20,00 zajęcia z projektu Budżetu Obywatelskiego 2023 - Dom Kultury "SKARPA" ul. Przytulna 4   Zapraszamy od września!
======================
Spotkania i zajęcia bezpłatne! 
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.