logo klubu

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin - LICEALIADA
 
Czwartek 20 Kwiecień 2017, 09:50 - 14:00
 
Lublin
 
Tempo gry : Szybkie

Lublin

KOMUNIKAT nr 157 Terminarz turnieju indywidualnego w szachach - Licealiada.
      
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w szachach –  turniej indywidualny odbędzie się dnia 20.04.2017 r., w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, ul. Ignacego Rzeckiego 10, zawody odbędą się według poniższego harmonogramu:
• godz 9:15-10:00 – zbiórka uczestników oraz weryfikacja • godz. 10:00 – początek zawodów


Sprawy techniczne: 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w systemie SRS (System Rejestracji Szkół) do dnia 18.03.2017 r. do godz. 12.00.

 

W systemie znajdują się oddzielnie zawody dla dziewcząt oraz chłopców. Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane;  zgłoszenia imienne podpisane przez dyrektora szkoły należy przedłożyć w dniu zawodów organizatorowi;  każda szkoła może zgłosić do 7 uczestników (łącznie dziewcząt i chłopców);  szkoła, która zgłosiła się do współzawodnictwa, a nie pojawiła się na zawodach bez wcześniejszego powiadomienia organizatora (min. 1 dzień), będzie otrzymywała 20 pkt. ujemnych do klasyfikacji generalnej szkół;  zawody rozgrywane są zgodnie z regulaminem technicznym dyscypliny.


Weryfikacja: przed zawodami nastąpi weryfikacja zawodników w oparciu o listę zgłoszeniową oraz ważną legitymację szkolną.
 
Koordynator zawodów:  organizatorem jest Lubelski Klub Szachowy.  osobą odpowiedzialną za koordynowanie zawodów jest p. Zbigniew Pyda (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  m; tel. 604-084-134). 

koordynatorem współzawodnictwa sportowego szkół z ramienia Miasta Lublin jest p. Paweł Siepsiak (tel. 695-450-439, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin /-/          dr Jakub Kosowski      


LICEALIADA
Szachy indywidualne

1. Uczestnictwo: W zawodach mogą uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Miasta Lublin, urodzeni w roku 1997 i młodsi zgłoszeni przez swoje szkoły. Szkoła może wystawić w rozgrywkach indywidualnych maksymalnie 7 osób (chłopców i dziewcząt).

2. Przepisy gry: Mistrzostwa przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami FIDE i PZSzach, systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 7 rund, z tempem gry po 15 minut na partię dla zawodnika.  

3. Klasyfikacja: Klasyfikacja indywidualna będzie prowadzona oddzielnie dla dziewcząt oraz chłopców. Na podstawie klasyfikacji indywidualnej, sporządzona zostanie klasyfikacja szkół dziewcząt (2 najlepsze wyniki z danej szkoły) oraz chłopców (3 najlepsze wyniki z danej szkoły).

4. Punktacja: Kolejność miejsc w zawodach będzie ustalona na podstawie liczby zdobytych punktów: • średni Buchholz, • wartościowanie pełne Buchholza, • wynik bezpośredniego spotkania,

4. Zawody będą prowadzić uprawnieni sędziowie posiadający aktualną licencję PZSzach. Decyzję sędziego głównego będą ostateczne.    
 


Odsłon : 375

Informacje


Zapraszamy na zajęcia szachowe dzieci i młodzież, al. Piłsudskiego 22. Pytania: tel 604-084-134.
koziolek

Turnieje_live


Dortmund 2017
Wojtaszek Aeroflot Open 2017

Licznik odwiedzin

6.png9.png1.png6.png7.png8.png
2
Online

Wkrótce

Brak wydarzeń

Polecamy

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.