logo klubu

Kalendarz wydarzeń

Według dnia
Nadchodzące w tym miesiącu
Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień
Następny dzień Następny miesiąc

 

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Miasta Lublin - LICEALIADA
 
Czwartek 20 Kwiecień 2017, 09:50 - 14:00
 
Lublin
 
Tempo gry : Szybkie

Lublin

KOMUNIKAT nr 157 Terminarz turnieju indywidualnego w szachach - Licealiada.
      
Mistrzostwa Szkół Miasta Lublin w szachach –  turniej indywidualny odbędzie się dnia 20.04.2017 r., w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie, ul. Ignacego Rzeckiego 10, zawody odbędą się według poniższego harmonogramu:
• godz 9:15-10:00 – zbiórka uczestników oraz weryfikacja • godz. 10:00 – początek zawodów


Sprawy techniczne: 

Zgłoszenia do zawodów należy dokonać w systemie SRS (System Rejestracji Szkół) do dnia 18.03.2017 r. do godz. 12.00.

 

W systemie znajdują się oddzielnie zawody dla dziewcząt oraz chłopców. Zgłoszenia po terminie nie będą przyjmowane;  zgłoszenia imienne podpisane przez dyrektora szkoły należy przedłożyć w dniu zawodów organizatorowi;  każda szkoła może zgłosić do 7 uczestników (łącznie dziewcząt i chłopców);  szkoła, która zgłosiła się do współzawodnictwa, a nie pojawiła się na zawodach bez wcześniejszego powiadomienia organizatora (min. 1 dzień), będzie otrzymywała 20 pkt. ujemnych do klasyfikacji generalnej szkół;  zawody rozgrywane są zgodnie z regulaminem technicznym dyscypliny.


Weryfikacja: przed zawodami nastąpi weryfikacja zawodników w oparciu o listę zgłoszeniową oraz ważną legitymację szkolną.
 
Koordynator zawodów:  organizatorem jest Lubelski Klub Szachowy.  osobą odpowiedzialną za koordynowanie zawodów jest p. Zbigniew Pyda (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  m; tel. 604-084-134). 

koordynatorem współzawodnictwa sportowego szkół z ramienia Miasta Lublin jest p. Paweł Siepsiak (tel. 695-450-439, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Dyrektor Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Lublin /-/          dr Jakub Kosowski      


LICEALIADA
Szachy indywidualne

1. Uczestnictwo: W zawodach mogą uczestniczyć uczniowie szkół ponadgimnazjalnych Miasta Lublin, urodzeni w roku 1997 i młodsi zgłoszeni przez swoje szkoły. Szkoła może wystawić w rozgrywkach indywidualnych maksymalnie 7 osób (chłopców i dziewcząt).

2. Przepisy gry: Mistrzostwa przeprowadzone zostaną zgodnie z przepisami FIDE i PZSzach, systemem szwajcarskim kontrolowanym na dystansie 7 rund, z tempem gry po 15 minut na partię dla zawodnika.  

3. Klasyfikacja: Klasyfikacja indywidualna będzie prowadzona oddzielnie dla dziewcząt oraz chłopców. Na podstawie klasyfikacji indywidualnej, sporządzona zostanie klasyfikacja szkół dziewcząt (2 najlepsze wyniki z danej szkoły) oraz chłopców (3 najlepsze wyniki z danej szkoły).

4. Punktacja: Kolejność miejsc w zawodach będzie ustalona na podstawie liczby zdobytych punktów: • średni Buchholz, • wartościowanie pełne Buchholza, • wynik bezpośredniego spotkania,

4. Zawody będą prowadzić uprawnieni sędziowie posiadający aktualną licencję PZSzach. Decyzję sędziego głównego będą ostateczne.    
 


Odsłon : 1426

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Al. Piłsudskiego 22 (świetlica MOSiR, stadion LA)
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.