logo klubu

Kalendarz wydarzeń

Poprzedni miesiąc Poprzedni dzień Następny dzień Następny miesiąc
W roku W miesiącu W tygodniu Według dnia Szukaj Przejdź do miesiąca

 

Turniej Finałowy IV Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin
 
Środa 05 Czerwiec 2013, 09:00 - 14:30
 
Lulin, ul. Grodzka 5a
 
Tempo gry : Szybkie

Lulin, ul. Grodzka 5a

Turniej Finałowy IV Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin w ramach V Europejskiego Festiwalu Szachowego "LUBLIN 2013"

I. Patronat.

  Krzysztof ŻUK - Prezydent Miasta Lublin.

II. Organizatorzy.

              1.Lubelski Klub Szachowy www.szachy.lublin.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     2. Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin.

     3. Warsztaty Kultury w Lublinie

     3. Dzielnicowe Domy Kultury.

III. Komitetorganizacyjny.

                                    1.Tadeusz  Sobieszek - Dyrektor tel. kom. +48 - 603 644 651

2.Zbigniew Pyda - Sędzia Główny – International tel. kom. +48 - 604 084 134

e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3.Magdalena Mąka - Polkowska – Sędziatel. kom. +48 - 606 348 272

IV. Data i miejsce rozgrywek.

       1. 05.06.2013r (środa)- Warsztaty Kultury w Lublinie ul. Grodzka 5a

            godz. 9.00 – 9,45 – potwierdzanie obecności, godz. 10.00 - I runda

15.06.2013r, godz. 14.00 - Uroczyste zakończenie Turnieju Finałowego – Trybunał Koronny ul. Rynek u1. Podczas uroczystego otwarcia V Międzynarodowego Arcymistrzowskiego Turnieju Szachowego im. Unii Lubelskiej

V. Uczestnictwo.

1. Zawodnicy zakwalifikowani z 14 turniejów dzielnicowych rozegranych w miesiącu kwietniu i maju 2013r. Lista zawodników w załączniku Prosimy o potwierdzanie uczestnictwa do 04.06.2013r na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio na: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2013/ti_2748/

VI. System rozgrywek i tempo gry.

  1. 1.Turniej Finałowy rozgrywany będzie systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund.
  2. 2.Tempo gry: 15 minut na zawodnika.

 VII. Nagrody.

     1. Puchary, dyplomy w miarę możliwości nagrody rzeczowe.

VIII. Inne.

       Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu.      

Sędzia Główny                                                                 Dyrektor Festiwalu
            Zbigniew Pyda                                                                  Tadeusz Sobieszek       

Lista finalistów turniejów dzielnicowych Miasta Lublin

1

IV

Baranowski, Michał

0

1400

 

2

 

Bargielski, Paweł

0

1600

Lublin

3

 

Bastrzyk, Michał

0

1000

SOSW Lublin

4

III

Bojczewski, Grzegorz

0

1600

MKS START Lublin

5

 

Bojczewski, Łukasz

0

1000

MKS Start Lublin

6

IV

Bojczewski, Mateusz

0

1400

MKS START Lublin

7

IV

Bojczewski, Piotr

0

1400

MKS Start Lublin

8

IV

Bojczewski, Rafał

0

1400

MKS START Lublin

9

 

Boś, Remigiusz

0

1000

SP Skrzydła

10

 

Chabros, Bartosz

0

1000

SP 28 Lublin

11

II

Chlewiński, Artur

1704

1800

Lublin

12

 

Ciok, Wojciech

0

1000

SOSW Lublin

13

 

Czeronko, Jan

0

1000

Gimazjum nr 18 w Lublinie

14

 

Dacka, Rafał

0

1000

I Społeczna SP im. Chrobrego w Lublinie

15

 

Demkowski, Jan

0

1000

SP Skrzydła

16

III

Detiuk, Marcin

0

1600

MKS START Lublin

17

 

Dębski, Krzysztof

0

1000

SP 28 Lublin

18

 

Dimitriadis, Teodor

0

1000

PSSP w Lublinie

19

 

Domański, Szymon

0

1000

PSSP w Lublinie

20

 

Dowlaszewicz, Sebastian

0

1000

SP nr 30 w Lublinie

21

II+

Frączek, Weronika

1303

1600

Biskupiak Lublin

22

 

Gawron, Wojciech

0

1000

SP nr 22 w Lublinie

23

 

Geworgian, Robert

0

1000

SP nr 23 w Lublinie

24

 

Górski, Julian

0

1000

SP 31 Lublin

25

III

Górski, Karol

0

1600

Gimnazjum nr 9 w Lublinie

26

 

Grabarczyk, Kacper

0

1000

SP nr 22 w Lublinie

27

 

Grata, Lena

0

1000

SOSW Lublin

28

IV

Grzyb, Romualda

0

1250

LKSG SPARTAN Lublin

29

IV

Gutowski, Stanisław

0

1400

SP nr 50 w Lublinie

30

V

Hańczur, Paweł

0

1200

SP 28 Lublin

31

 

Harasymiuk, Dariusz

0

1000

SP nr 38 Lublin

32

 

Hołubiec, Dariusz

0

1000

Gimnazjum nr 11 Lublin

33

II+

Janczak, Andrzej

0

1800

Lublin

34

 

Janicki, Kacper

0

1000

SP 28 Lublin

35

 

Jóźwiak, Adrian

0

1000

SP nr 46 Lublin

36

II

Kalisz, Mieczysław

0

1800

Lublin

37

I

Kaluszynski, Andrzej

0

2000

Lublin

38

III

Karaś, Jakub

0

1600

Gimnazjum nr 9 w Lublinie

39

 

Karpinski, Jakub

0

1000

SP nr 38 w Lublinie

40

 

Kierepka, Miłosz

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

41

 

Kieroń, Maksymilian

0

1000

SP 27 Lublin

42

 

Kołodyński, Michał

0

1000

SP nr 34 w Lublinie

43

III

Kopeć, Wiktoria

0

1400

Lublin SP 51

44

 

Kościuk, Piotr

0

1000

 

45

 

Kowal, Patrycja

0

1000

Gimnazjum nr 19 Lublin

46

 

Kowalik, Norbert

0

1000

 

47

 

Kowalik, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

49

 

Kotiuk, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

50

 

Kozyra, Marek

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

51

 

Krasucki, Grzegorz

0

1000

Gimnazjum nr 5 w Lublinie

52

IV

Kruk, Paweł

0

1400

UP Lublin

53

 

Krysa, Tomasz

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

54

 

Krzyżanowski, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

55

 

Kulesza, Przemek

0

1000

Gimnazjum nr 17

56

 

Kurek, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 24 w Lublinie

57

 

Kuszyk, Marcin

0

1000

ZSO nr 4 w Lublinie

58

IV

Kuśmierczyk, Andrzej

0

1400

Lublin

59

IV

Kwiecień, Kacper

0

1400

SP nr 29 w Lublinie

60

III

Łobacz, Adam

0

1600

Lublin

61

V

Łyczak, Dorota

0

1200

Gimnazjum nr 7 w Lublinie

62

IV

Łyczak, Julek

0

1400

SP nr 29 w Lublinie

63

 

Majewski, Oliwier

0

1000

SP nr 44 w Lublinie

64

 

Małysz, Dorota

0

1000

SP nr 10 w Lublinie

65

III

Markowski, Mateusz

0

1600

Gimnazjum nr 5 Lublin

66

 

Martychowiec, Maksymilian

0

1000

Gimazjum nr 18 w Lublinie

67

 

Maruszewski, Michał

0

1000

SP nr 10 w Lublinie

68

 

Mazuś, Julia

0

1000

Gimnazjum nr 19 Lublin

69

 

Mędrek, Mateusz

0

1000

 

70

 

Michalczyk, Patryk

0

1000

SP nr 46 Lublin

71

 

Misztal, Amelia

0

1000

SP nr 38 Lublin

72

 

Mizak, Martyna

0

1000

OSM I i II Stopnia im. K. Lipińskiego Lublin

73

 

Montrezor, Malwina

0

1000

Gimazjum nr 18 w Lublinie

   

Mozer, Piotr

0

1000

LO im. Jana III Sobieskiego w Lublinie

74

 

Mulawka, Paweł

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

75

III

Mulawka, Robert

0

1600

Lublin

76

III

Nowacki, Grzegorz

0

1600

Lublin

77

 

Nowak, Jakub

0

1000

SP nr 23 w Lublinie

78

II

Nowosad, Jan

1608

1800

Lublin

79

IV

Ostrowski, Paweł

0

1400

Lublin SP 51

80

 

Pachla, Jakub

0

1000

SP nr 43 w Lublinie

81

IV

Partycki, Przemysław

0

1400

Kurów

82

 

Podlecki, Rafał

0

1000

Gimnazjum 19 w Lublinie

83

III

Poleszczuk, Michał

0

1600

Lublin

84

 

Popek, Mateusz

0

1000

SOSWdDiMNiSS Lublin

85

 

Pryszczewski, Jakub

0

1000

SP nr 34 w Lublinie

86

 

Przednowek, Maria

0

1000

Lublin SP51

87

 

Przychodzeń, Dominik

0

1000

Prywatne Liceum im. E. Orzeszkowej w Lublinie

88

III

Pszczoła, Szymon

0

1600

I Społeczna SP im. Chrobrego w Lublinie

III

Pyda, Kamil

0

1600

Gimnazjum nr 18 w Lublinie

89

 

Radecki, Franek

0

1000

Prywatne Gimnazjum im. Królowej Jadwigi w Lublinie

90

V

Rał, Aleksander

0

1200

Gimnazjum nr 8 w lublinie

91

 

Rokicki, Jakub

0

1000

Gimnazjum nr 8 w lublinie

92

III

Rzeszowski, Maciej

0

1000

SP nr 46 Lublin

93

I

Rzechuła, Henryk

0

2000

Lublin

94

 

Sadlak, Rafał

0

1000

ZSS w Lublinie

95

II

Samujło, Agnieszka

0

1600

SP 27 Lublin

96

 

Semeniuk, Kacper

0

1000

SOSW Lublin

97

 

Seń, Maciej

0

1000

SP nr 38 Lublin

98

 

Serwa, Antoni

0

1000

SP im. Chrobrego w Lublinie

99

 

Sidor, Cezary

0

1000

Gimazjum nr 18 w Lublinie

100

III

Siedlanowski, Przemysław

0

1600

Gimnazjum nr 16 w Lublinie

101

 

Sierhej, Artur

0

1000

Gimnazjum nr 6 w Lublinie

102

 

Sikora, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

103

 

Skiba, Mateusz

0

1000

SP nr 43 w Lublinie

104

IV

Sobieszuk, Kacper

0

1400

SP 28 Lublin

105

 

Sobolivska, Lesia

0

1000

Lublin

106

V

Sobolivskyj, Ustym

0

1200

Lublin

107

 

Sowiński, Mateusz

0

1000

Gimnazjum nr 24 w Lublinie

108

III

Sprawka, Jakub

0

1600

SP 27 Lublin

109

IV

Sprawka, Roman

0

1400

Lublin

110

V

Staniak, Michał

0

1200

SP 24 Lublin / MDK Pod Akacją

111

 

Stankiewicz, Piotr

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

112

 

Stępniowski, Kacper

0

1000

SOSW Lublin

113

 

Strojek, Tomasz

0

1000

ZSE im. A i J Vetterów w Lublinie

   

Szamotuła, Karol

0

1000

Bursa nr 1 w Lublinie

114

 

Szawarski, Maciej

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

115

 

Szczęśniak, Kajtek

0

1000

SP nr 22 w Lublinie

116

 

Szewczyk, Radosław

0

1000

Szkoła Społeczna im. Klonowica w Lublinie

117

 

Szpara, Dominik

0

1000

SP nr 34 w Lublinie

118

 

Szymański, Adam

0

1000

SP nr 46 Lublin

119

 

Szymczakowski, Andrzej

0

1000

Lublin

120

II

Szysz, Mateusz

1610

1610

Biskupiak Lublin

121

 

Tabaczewski, Aleksander

0

1000

Gimnazjum nr 5 w Lublinie

122

I

Topolan, Agata

1559

1800

Gimnazjum nr 18 w Lublinie

123

IV

Topolan, Michał

0

1400

SP nr 14 w Lublinie

124

II

Topolan, Paweł

0

1800

SP nr 14 w Lublinie

125

 

Wawruch, Grzegorz

0

1000

SP nr 34 w Lublinie

126

II

Ważny, Marcin

0

1000

Lublin

127

IV

Weremczuk, Kacper

0

1400

SP nr 22 w Lublinie

128

 

Włoszek, Sylwester

0

1000

Lublin

129

 

Wojciechowski, Adam

0

1000

Lublin

130

 

Wójtowicz, Arkadiusz

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

131

 

Wójtowicz, Filip

0

1000

SP Skrzydła

132

V

Zamojski, Jakub

0

1200

Szkoła Podstawowa nr 2 Lublin

133

 

Zaremba, Paweł

0

1000

Gimnazjum nr 16 w Lublinie

134

III

Zdeb, Hubert

0

1600

SP nr 50 w Lublinie

135

IV

Zdyb, Jan

0

1400

SP 23 Lublin

136

 

Zieliński, Maciej

0

1000

Lublin

137

II

Zięba, Marcin

0

1800

AZS UMCS Lublin

138

 

Żukowski, Michał

0

1000

Gimnazjum nr 10 w Lublinie

139

 

Zyga, Filip

0

1000

Gimnazjum nr 19 Lublin

140

 

Żółtowski, Bartłomiej

0

1000

SP nr 46 Lublin

                                 


Odsłon : 1211

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Zajęcia młodzieżowej sekcji szachowej LKSz Lublin poniedziałek i piątek w godz.17-20,00.
Al. Piłsudskiego 22 (świetlica MOSiR, stadion LA)


koziolek

Turnieje_live


Norway Chess 2019 Norway Chess 2019

Licznik odwiedzin

1.png4.png4.png8.png8.png2.png3.png
1
Online

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.