logo klubu

Mistrzostwa Świata Juniorów w szachach klasycznych - Santiago de Compostela w Hiszpanii, 03-16.XI.2018

Monika.jpgWojtek_6_runda_lubelskie_1.JPGDziś w Santiago de Compostela zakończyła się szósta z jedenastu zaplanowanych rund. W grupie chłopców do lat 10 Wojtek zdobył 3.5 z 6 możliwych do zdobycia punktów (możliwych gdyż nawet lider ma ich „tylko” 5,5). Jak dotychczas wygrane z reprezentantami Węgier, Kanady i Sri Lanki, remis z Amerykaninem oraz przegrane z z reprezentantami Niemiec i Rosji. Warto odnotować, że CM Emrikian, Aren z którym Wojtek zremisował w ubiegłym roku zdobył tytuł mistrza świata do lat 8 w Brazylii.

Monika w grupie dziewcząt do lat 8 pokonała Kubankę, Hiszpankę i Litwinkę przegrywając z zawodniczkami z Indii, USA oraz Białorusi. Na mistrzostwach świata walka o każdy punkt jest bardzo ciężka, a nasi zawodnicy walczą o nie zacięcie. Partie, zwłaszcza Wojtka, który kończy gdy większość już zakończyła swoje zmagania trwają najczęściej po ponad cztery godziny.

Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Zajęcia sekcji szachowej: Poniedziałek i Piątek
godz.17,00-20,00
Al. Piłsudskiego 22 (świetlica MOSiR, stadion LA)
Zapraszamy !

koziolek

Turnieje_live

Prague Chess Masters 2021
Duda, Wojtaszek
Prague Chess Masters 2021

Paris Rapid & Blitz 2021 -
Grand Chess Tour 2021
Paris Rapid & Blitz 2021- Grand Chess Tour 2021

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.