logo klubu

Regulamin VII Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin „LUBLIN -2016” pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin

Regulamin VII Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin „LUBLIN -2016”

I. Patronat honorowy.
     Krzysztof ŻUK - Prezydent Miasta Lublin.
II. Organizator.
                1. Lubelski Klub Szachowy –Zbigniew Pyda   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 604-084-134
    Współorganizatorzy.
1.       Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin
2.       Wydział Oświaty i Wychowania
3.    Warsztaty Kultury
4.   Domy kultury (młodzieżowe, osiedlowe, dzielnicowe) i szkoły
III. Komitet organizacyjny.
1.       Tadeusz Sobieszek - Dyrektor Festiwalu
2.       Zbigniew Pyda - Sędzia Główny – Sędzia główny- International Arbiter, tel. kom. +48 - 604 084 134   
3.       Magdalena Mąka - Polkowska – Sędzia: tel. kom. +48 - 606 348 272
IV. Data i miejsce rozgrywek.
1.   Miejsce – domy kultury wg. uzgodnień.
2.       Turniej Finałowy VII Ogólnomiejskiego Turnieju Dzielnic Miasta Lublin zostanie rozegrany 13.06.2016r o godz. 9:00 na Starym Mieście w siedzibie Warsztatów Kultury ul. Grodzka 5a
3. Witryna: www.szachy.lublin.pl
V. Uczestnictwo.
1.   Mieszkańcy miasta Lublin, reprezentacje szkół, domów kultury, zawodnicy zamiejscowi związani z Lublinem.W turniejach nie ma wpisowego.                                                  
2.  Finał ogólnomiejski poprzedzony zostanie turniejami dzielnicowymi.          
VI. System rozgrywek i tempo gry.
1.       Turnieje rozgrywane systemem szwajcarskim 7 rund po 15 minut na partię. Zawody sędziuje sędzia z licencją sędziowską z minimum pierwszą klasą sędziowską, zatwierdzony przez organizatora.
VII. Nagrody.
1.       W turniejach puchary dla najlepszych, dyplomy dla wszystkich uczestników, upominki wg. możliwości
2.       W Turnieju Finałowym 10 pucharów i dyplomy, nagrody wg. możliwości.
VIII. Inne.
Organizator zastrzega sobie prawo do interpretacji regulaminu.          

                                        Sekretarz LKSz                                          Dyrektor  Festiwalu                            

                                  Magdalena Mąka-Polkowska                            Tadeusz Sobieszek
TERMINARZ TURNIEJÓW DZIELNICOWYCH         2016 rok

Lp. Placówki kultury Termin.
1 Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" – Filia – (Tatary) ul Hutnicza 28a   tel. (8181) 74-416-38 6 kwietnia (środa)
Godz. 9:30
wyniki!!
2

Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice" ul. Krańcowa 106 (Bronowice) tel . 12 kwietnia (wtorek)
Godz. 9:00
wyniki!!
3

Warsztaty Kultury ul. Grodzka 5a
tel:(81) 466 59 09
14 kwietnia (czwartek)
Godz. 9:00
wyniki!!
4

Dom Kultury Kalinowszczyzna
ul. Tumidajskiego 2 
tel.(81) 74-721-82
22 kwietnia (piątek)
Godz. 9:00
Wyniki!!
5

Dom Kultury „Łęgi“ ul. Tatarakowa 28
tel. 503 376 633
25 kwietnia (poniedziałek)
Godz. 10:30
Wyniki!!
6

Zespół Szkół nr 12 ul. Sławinkowska 50 26 kwietnia (wtorek)
Godz. 9:30 - początek turnieju.
Wyniki!!
7

Klub Osiedlowy "Źródło" SM im.W.Z.Nałkowskich ul. Samsonowicza 25 (Wrotków) tel. 505-065-256

9 maja (poniedziałek)

Godz. 11:00
Wyniki!!
8

Klub Osiedlowy "Odeon" PSM "Kolejarz" ul. Okrzei 4(Kalinowszczyzna)
tel. (81) 74-720-95
10 maja (wtorek)
Godz. 10:00 Wyniki!!
9

Dom Kultury LSM ul. K.Wallenroda 4a (LSM)
tel. (81) 743-48-29
12 maja (czwartek)
Godz. 9:30
Wyniki!!
10

Dom Kultury SM "Czechów" ul. Kiepury 5 (Czechów) tel.(81) 74-199-11 17 maja (wtorek)
Godz. 9:00 Wyniki!

11

Klub Osiedlowy "Miniatura" SM "Czechów"
ul. Śliwińskiego 1 tel. (81) 74-12-773
18 maja (środa)

Godz. 10:00 Wyniki!
12

Dzielnicowy Dom Kultury Czuby Południowe
ul. Wyżynna 16 tel. (81) 466-59-18
19 maja (czwartek)

Godz. 10:00 Wyniki!
13

Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją"
ul. B.Chrobrego 18 tel. (81) 53-227-40
20 maja (piatek)

Godz. 9:00 Wyniki!
14

Klub Osiedlowy "Miniatura" SM "Czechów"
ul. Śliwińskiego 1 tel. (81) 74-12-773
06 czerwiec (poniedziałek)
Godz. 09:00- początek turnieju.


Informacje

Znalezione obrazy dla zapytania lublin miasto inspiracji 
Zajęcia młodzieżowej sekcji szachowej LKSz Lublin poniedziałek i piątek w godz.17-20,00.
Al. Piłsudskiego 22 (świetlica MOSiR, stadion LA)


koziolek

Turnieje_live


FIDE Grand Prix 2019
Duda, Wojtaszek FIDE Grand Prix 2019 - Moskwa

Licznik odwiedzin

1.png4.png1.png5.png1.png9.png3.png
1
Online

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.