logo klubu

Polski Związek Szachowy organizacją pozytku publicznego 1% - wpisz cel szczegółowy: Lubelski Klub Szachowy !!

 

********************************************************************************************

L. dz.041/2013                                                                                                
Warszawa, 14.01.2013

Wojewódzkie
Związki Szachowe

                                               Szanowni Państwo,

Jak Państwu wiadomo, w 2012 roku Polski Związek Szachowy uzyskał status Organizacji Pożytku Publicznego. Oznacza to, że składając rozliczenie roczne mogą Państwo przekazać 1% podatku na polskie szachy. Przekazanie 1% podatku nic Państwa nie kosztuje – wystarczy wpisać numer KRS Polskiego Związku Szachowego w rozliczeniu podatkowym za ubiegły rok. Liczy się każda złotówka!

Całość zebranych w ten sposób pieniędzy Polski Związek Szachowy przeznaczy na letni obóz szachowo-wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży -Wakacje z szachami. Najmłodsi miłośnicy królewskiej gry, ci poszkodowani przez los lub najbardziej potrzebujący, których często nie stać na udział w turnieju czy wyjazd na wczasy poza miejscem zamieszkania, będą mieli okazję rozwijać swoją pasję, a jednocześnie wypoczywać w gronie rówieśników, z którymi łączy ich wspólne hobby. Nabór uczestników na obóz Wakacje z Szachami realizowany jest przez Wojewódzkie Związki Szachowe, a więc o tym, kto weźmie w nim udział, zdecydują osoby posiadające najlepsze rozeznanie w terenie, a nie działacze szczebla centralnego.

KRS POLSKIEGO ZWIĄZKU SZACHOWEGO: 0000143874

Zwracamy się z prośbą, aby przesłane państwu ulotki przekazać na rozgrywane w regionie turnieje, a informację opublikować na Państwa stronach. Razem pomóżmy potrzebującym!

 

Z poważaniem,

Piotr Murdzia

Dyrektor Biura

 

Nasze turnieje

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zadanie dnia

Ranking live

Więcej na stronie 2700chess.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszego serwisu zgadzasz się, aby pliki te były zapisywane na twoim komputerze. Dodatkowe informacje - polityka cookies.